ikona hodiny
Po - Pá
7:00 - 19:00

pripomenout STK

O firmě

Vítáme Vás na stránkách autoservisu AUTONOMA  s.r.o., který vznikl v roce 2000 se specializací na karosářské práce

V roce 2002 autoservis AUTONOMA s.r.o. rozšířil nabídku svých služeb na veškeré servisní práce (automechanické, autoelektrikářské, autoklempířské a autolakýrnické). V současné době zaručuje autoservis AUTONOMA s.r.o. vysoký standard komplexního a kvalitního zajištění autoservisu vozů všech značek a individuálního přístupu ka svým zákazníkům. Školený personál pro rychlou a kvalitní opravu Vašeho vozu používá moderní diagnostická zařízení a opravy provádí dle stanovených postupů dané výrobcem vozu.

Veškeré provedené práce servis AUTONOMA s.r.o. účtuje dle normohodin poskytnutých od výrobce Vašeho vozu a tím šetří Vaše peníze.

Po konzultaci provádíme takzvaný rychlý servis prací na počkání. Naše karosárná opravuje a rovná karoserie vozu všech značek na třech rovnacích rámech a díky moderním technologiím a vybavení autoservis AUTONOMA s.r.o. zaručuje vysokou kvalitu provedených prací. Lakovna je vybavena novou lakovací kabinou a oficiální zastoupení firmy Standox, která kompletně naší autolakovnu vybavila, zaručuje vysoký standard lakýrnických prací. Autoservis AUTONOMA s.r.o. poskytuje rychlý servis oprav díky široké síti dodavatelů kvalitních náhradních dílů, které jsme schopni dodat, nemáme-li skladem, už do 60 minut na Váš vůz.

Autoservis AUTONOMA s.r.o. svým zákazníkům poskytuje služby jako je například vyřízení pojistné události od nahlášení až po finanční plnění, zajištění odtahu a přistavení náhradního vozu zcela zdarma. Dále pak v autoservisu AUTONOMA s.r.o. Vám vůz po každé větší opravě umyjí a vyčistí interiér zdarma, nemáte-li se jak z autoservisu dopravit, rádi Vás odvezeme a po opravě přivezeme, zajistíme STK, vyřídíme formality na dopravním inspektorátu, poradíme s pojištěním vozu a spoustu dalších věcí týkající se provozu Vašeho vozu. Autoservis AUTONOMA s.r.o. udělá maximum k Vaší plné spokojenosti, protože to je ta nejlepší vizitka kvalitního autoservisu. Věřte, že v autoservisu AUTONOMA s.r.o. je nejdůležitějším člověkem spokojený zákazník.

Personál autoservisu AUTONOMA s.r.o.                 AUTOSERVIS POJIŠŤOVEN


Sociální sítě

ikona twitter ikona facebook ikona další

Rychlý kontakt

AUTONOMA spol. s.r.o.
Karlovarská 6, Doksy u Kladna
tel.: +420 312 692 042
Mobil: +420 606 117 611 nonstop

Zásady ochrany osobních údajů


 
QR kod