ikona hodiny
Po - Pá
7:00 - 19:00

Služby

Autoservis AUTONOMA s.r.o. rozšířil nabídku svých služeb na veškeré servisní práce (automechanické, autoelektrikářské, autoklempířské a autolakýrnické). V současné době zaručuje autoservis AUTONOMA s.r.o. vysoký standard komplexního a kvalitního zajištění autoservisu vozů všech značek a individuálního přístupu ke svým zákazníkům. Školený personál pro rychlou a kvalitní opravu Vašeho vozu používá moderní diagnostická zařízení a opravy provádí dle stanovených postupů dané výrobcem vozu.

Autoservis AUTONOMA s.r.o. svým zákazníkům poskytuje služby jako je například vyřízení pojistné události od nahlášení až po finanční plnění, zajištění odtahu a přistavení náhradního vozu zcela zdarma. Dále pak v autoservisu AUTONOMA s.r.o. Vám vůz po každé větší opravě umyjí a vyčistí interiér zdarma, nemáte-li se jak z autoservisu dopravit, rádi Vás odvezeme a po opravě přivezeme, zajistíme STK, vyřídíme formality na dopravním inspektorátu, poradíme s pojištěním vozu a spoustu dalších věcí týkající se provozu Vašeho vozu

Autoservis AUTONOMA s.r.o. udělá maximum k Vaší plné spokojenosti, protože to je ta nejlepší vizitka kvalitního autoservisu.

Váš vůz zkontrolujeme a připravýme na státní technickou kontrolu.
Zajistíme vám měřění emisí a STK 
 


AUTOSERVIS POJIŠŤOVEN


Sociální sítě

ikona twitter ikona facebook ikona další

Rychlý kontakt

AUTONOMA spol. s.r.o.
Karlovarská 6, Doksy u Kladna
tel.: +420 312 692 042
Mobil: +420 606 117 611 nonstop

Zásady ochrany osobních údajů


 
QR kod