ikona hodiny
Po - Pá
7:00 - 19:00

Pojištění vozidel

Firma  AUTONOMA s.r.o. zareagovala na poptávku nejen našich klientů být dobře pojištěn.

Každý vůz podle zákona musí mít povinné pojištění, ale zodpovědný řidič, který umí počítat, si sjedná například havarijní pojištění, připojištění čelního okna, připojištění proti vandalizmu atd. Těchto pojištění a přïpojištění, které se navíc mohou zajímavě kombinovat je mnoho a vyznat se v bludišti produktů pojišťoven není vůbec snadné. Často se stane, že částka, kterou za pojištění platíte neodpovídá tržní hodnotě vašeho vozu, je nadhodnocena a vy zbytečně přicházíte o peníze nebo je vůz podhodnocen a pojistka pak nepokryje veškeré potřebné potřebné finanční náklady při pojistné události. Neztrácejte svůj čas problematikou pojištění a nechte hledání vhodného a ekonomicky výhodného pojištění na odbornících, kteří jsou tu pro vás. Zorientovat se a vybrat si dobrou pojistku pro váš vůz, která by splńovala veškeré vaše požadavky není zrovna jednoduché. Zajistíme vám kompletní analýzu pojištění vašeho vozu nebo komplet vozového parku a vytvoříme doporučení na pojistný program podle vašich přesných požadavků (povinné pojištění, připojištění čelního okna, havarijní pojištění, připojištění proti vandalizmu atd.). Pro více informací kontaktujte našeho poradce.

Proč kontaktovat našeho poradce

Protože problematiku pojištění nejlépe vyřeší odborníci, kteří dokonale znají trh.

Jsme smluvními partnery nejvýznamnějších pojišťovacích ústavů v ČR. Náš poradce je schopen na smluvené schůzce v době kdy vám to časově vyhovuje nebo po telefonu či E-mailem analyzovat vaše požadavky a díky znalostem v pojišťovnictví vámvybrat přesný produkt a zároveň do detailu vysvětlit veškeré informace s ním spojené. Také vás informuje o dalších možnostech pojištění, které by vás mohli uchránit před možnou komplikací spojenou s provozem vašeho vozu (připojištění osob, zavazadel atd.).

Pomůže vám s výběrem pojištění, doporučí co je výhodné a co se vyplatí v pojištění zkombinovat a vypracuje pro vás nejvýhodnější kalkulaci pojištění.
 

Kontakt: Jana Nobilisová    
Mobil: +420 606 117 611
E-mail: jana.nobilis@autonoma.cz

 AUTOSERVIS POJIŠŤOVEN


Sociální sítě

ikona twitter ikona facebook ikona další

Rychlý kontakt

AUTONOMA spol. s.r.o.
Karlovarská 6, Doksy u Kladna
tel.: +420 312 692 042
Mobil: +420 606 117 611 nonstop

Zásady ochrany osobních údajů


 
QR kod